Spiritueel Ondernemers Netwerk

Het Lichaam als Blauwdruk voor het Universum

Er zijn velen manieren om naar het ontstaan en bestaan van het universum te kijken.
En om te komen tot antwoorden met betrekking tot de vele vragen over dit onderwerp is het in elk geval noodzakelijk om dit vanuit één wetenschap te doen. En dat is een wetenschap die allesomvattend is.

Expandeert het universum en waarom? Is dat met een steeds grotere snelheid of neemt deze juist af? En is er sprake van het bestaan van een multiversum? Is er een bestaan in meerdere dimensies?

Antwoorden zijn vaker simpeler dan we in eerste instantie veronderstellen.
Ontbrekende antwoorden liggen vaak in andere wetenschapsgebieden. Hoewel alles één wetenschap is, is deze in onze fysieke wereld opgedeeld in allerlei gebieden van wetenschap en in instituten. Waar de ene wetenschap ophoud, gaat de andere verder en sommige wetenschappen vullen elkaar aan om tot de juiste antwoorden te komen.
Bepaalde materie kan alleen begrepen worden als men de dingen beziet vanuit het volledige perspectief van dingen. Met andere woorden om een allesomvattend begrip te hebben van dingen is het nodig om een allesomvattende begrip te ontwikkelen, in plaats van zich te beperken tot één bepaalde wetenschap om zo antwoorden te vinden.
Wanneer de dingen te complex lijken, komt dat omdat we zelf beperkingen leggen aan de dingen die we willen zien of begrijpen.

De omvang van onze hersenen legt ons in elk geval geen enkele beperking op. Te zien dat dit wel het geval zou zijn, is een beoordeling die komt van een op het fysieke georiënteerde perspectief. Het omgekeerde is waar. Niets legt ons beperking op alleen ons eigen denken. Ons bewustzijn is oneindig, net als ons licht.
Vereenzelviging met het fysieke lichaam of materie, veroorzaakt de verkeerde beoordeling. Net zoals het alle problemen in het leven heeft veroorzaakt. We zijn geen fysieke lichamen. Onze essentie is spiritueel van aard.

Het woord wetenschap geeft precies aan dat wat het beschrijft. Namelijk dat het gaat om weten. Kennis is alomtegenwoordig en is niet iets wat wij of de wetenschap heeft uitgevonden.
Er bestaan geen grenswetenschappen. De enige grens die men zichzelf oplegt is wanneer men de dingen bekijkt vanuit een fysiek georiënteerd perspectief en daarmee een grens stelt aan de eigen alwetendheid.
Vraagstukken die verder lijken te gaan dan ons vermogen om te begrijpen, zijn dat omdat deze verder reiken dan het perspectief waar vanuit de wetenschap doorgaans bekeken wordt, namelijk vanuit een wetenschap waar het referentiekader fysieke meetbare punten zijn en tijd. Beiden zijn illusies.

Om antwoorden te vinden op vragen die verder lijken te gaan dan ons vermogen om dit te begrijpen, dienen we het fysiek georiënteerde perspectief geheel los te laten en dingen geheel te bezien vanuit het perspectief van bewustzijn.

Waarom bezien vanuit bewustzijnsperspectief?
Omdat alles bewustzijn is. En we kunnen dit alleen begrijpen als we het vanuit dit perspectief zien.
Het meten van de omvang van het universum zou zoiets zijn als het meten van je eigen bewustzijn. We kunnen hooguit meten – het bereik - in termen van frequentiehoogte.
Hoe hoger de frequentie hoe hoger het bewustzijn. Hoe verder het bereik.

 

De analogie van het lichaam met het universum.

Het fysieke lichaam is zoals het fysieke universum is. Ons gehele lichaam is als het gehele universum is. En ons lichaam is meer dan een fysiek lichaam.
Het universum is alleen al om die reden meer dan een fysiek meetbaar universum.

Om de omvang van het universum te bevatten dient men een bewustzijn te ontwikkelen dat deze omvang kan bevatten of omvat.

Het universum is meer dan alleen een fysiek universum.
Verondersteld wordt dat alle vaste materialen bestaan uit praktisch geheel niets. En zelfs te beoordelen dat vaste objecten uit geheel niets zouden bestaan is een beoordeling die er vanuit gaat dat hierin alleen twee keuzes zijn. Of vaste objecten bestaan uit iets of uit niets. Gezien dus vanuit een fysiek georiënteerd perspectief.
Vanuit een bewustzijnsperspectief zou je kunnen stellen dat het universum voor het grootste gedeelte non-fysiek is en energetisch om precies te zijn.
Op een andere manier ernaar kijken leert ons dat er geen leegte bestaat en als het er zou zijn, dit direct opgevuld zou worden. Het universum is een dynamisch geheel.

De analogie van het fysieke lichaam met het universum is een vrijwel onbekend gegeven.
Net zo als de analogie van het atoom met een hemellichaam, zoals bijvoorbeeld een planeet.
Wanneer men een analogie kan maken van het menselijke lichaam met die van het universum dan zou men dit ook door kunnen trekken.
Als we het lichaam bezien vanuit het perspectief van het licht en dus bewustzijn, dan bekijken we deze analogie op de manier waarop het licht binnenkomt in ons lichaam.
De geometrie is daarbij de onderliggende factor die alles verbindt en waardoor alles licht is.

Het lichaam:
Centrale zon > licht > chakra’s > meridianen > cellen > celkern/nucleus

Het universum:
Centrale zon > licht > chakra’s > leylijnen > zonnestelsel > zon

Alles is licht en licht is overal. Het universum is zoals het lichaam!
Het universum te begrijpen gaat niet verder dan ons verstand. We zijn volledig in staat om te begrijpen de wetenschap van het ontstaan van het universum, multiversum, waarom het uitdijt, de kwantumfysica erachter en de omvang van deze materie.

De reden waarom het universum expandeert!
Ons lichaam is zoals ons bewustzijn is. Wanneer ons bewustzijn groeit, groeit ons multilichamensysteem en ons licht. Ons eigen ‘persoonlijke’ universum. Onze eigen persoonlijke multiversum, daar bewustzijnsgroei een groei is in en naar andere dimensies.

Een analogie van de groei van ons bewustzijn met het universum en men zou kunnen verklaren waarom het universum expandeert.
Het universum expandeert door de toename van licht!

Licht neemt toe doordat het bewustzijn van de mens groeit en het bewustzijn van de mens groeit door een toename van licht.
Zonder licht groeit er niets.

 

Ons bewustzijn is in blauwdruk hetzelfde als het alomvattende bewustzijn.

Hoewel het multiversele en het multiversele bestaan een onvoorstelbaar iets lijkt en misschien moeilijk om te bevatten, zijn we volledig in staat dingen te begrijpen in deze omvang ervan. Althans, in elk geval de essentie ervan.
Het hangt geheel af van de ontwikkeling van ons bewustzijn om te begrijpen, de omvang van het universum en de omvang van het multiversele bestaan. We kunnen de omvang van het universum begrijpen wanneer ons bewustzijn eenzelfde omvang heeft bereikt.
En ook dat er een leven is in deze omvang, een multiverseel leven. Dat gebeurtenissen elk moment in het leven nu, eveneens gebeuren op andere locaties of dimensies tegelijkertijd! Met een andere mogelijke uitkomst!

Het achterliggende idee:
Het bovenstaande idee berust op een principe uit de kwantumtheorie en dat is het principe van non-lokaliteit. Het is het principe dat hetzelfde atoom en dus ook een lichaam zich kan bevinden op meerdere plaatsen tegelijkertijd, op een bepaald moment van waarnemen.
Een andere kosmische wet is dat het kleinste deel is, zoals het grootste is.
Dat zou betekenen dat als het kleinst waarneembare deel van een atoom zich op meerdere plaatsen tegelijkertijd kan bevinden dan geld datzelfde voor ons lichaam en het gehele universum!

Dat zou betekenen dat ons lichaam zich op meerdere plaatsen tegelijk zou kunnen bevinden of bevindt en dat we bewust van de ene realiteit naar een andere zouden kunnen ‘zappen’. Van het ene universum naar het andere.
Alleen al dit feit zou betekenen dat we een multiverseel leven leiden in een multiversele wereld. Anders gezegd onze lichamen zijn non-lokaal en we leven een non-lokaal leven!

Om de sleutel te vinden, zou zijn om te begrijpen dat alles bewustzijn is en dat er een onderliggende geometrie is tot alles. En deze kennis was er op aarde voor eeuwen terug.

Er is een groter bewustzijn dat in feite alles gecreëerd heeft!
Dit zou direct het antwoord geven op de vraag wat de oorsprong is van alles en dat er een bron moet zijn waar vanuit alles is gepland, georganiseerd, gestructureerd, geBigBanged, of wat dan ook.

Het kleinste deel is zoals het grootste is en ons bewustzijn is in blauwdruk hetzelfde als het alomvattende bewustzijn.

Weergaven: 17

Tags: blauwdruk, dimensie, geometrie, kwantumfysica, kwantumtheorie, leylijnen, meridianen, multilichamensysteem, multiversum, non-lokaliteit, Meer...universum

Opmerking

Je moet lid zijn van Spiritueel Ondernemers Netwerk om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Spiritueel Ondernemers Netwerk

richting geven aan
je leven en werk
"beschrijft de essentie van 'persoonlijk leiderschap'
in werk en leven"

"lees dit boek en je weet alles"

meer reacties...
te koop bij:
managementboek.nl
 

"Wil je weten wie je bent en wat je hier te doen hebt?"
"authentiek, overzichtelijk, helder en enorm inspirerend"

te koop bij:
managementboek.nl

Badge

Bezig met laden...

© 2013   Gemaakt door Theo Buijsrogge.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden